Det här är en blogg om Mary-Kate och Ashley Olsen. Jag postar de senaste bilderna och massor annat!
Svar; En mealbar kostar runt 20 lappen och likaså milkshakesen. En snackbar kostar 10 spänn, vilket är sjukt billigt tycker jag. Men det blir ju förståss allra billigast att köpa en sån där box där du blandar själv :)
det där var verkligen nåt i min smak:)Gillar hennes skinnjacka där, önskar att jag kunde hitta någon liknande.
besök denna bloggen!gruyyyymt BRA½!icanthelptoknowit.blogg.se
Nu börjar det likna ngt det är såhär det ska se ut ;)
Svar; En mealbar kostar runt 20 lappen och likaså milkshakesen. En snackbar kostar 10 spänn, vilket är sjukt billigt tycker jag. Men det blir ju förståss allra billigast att köpa en sån där box där du blandar själv :)
SvaraRaderadet där var verkligen nåt i min smak:)Gillar hennes skinnjacka där, önskar att jag kunde hitta någon liknande.
SvaraRaderabesök denna bloggen!gruyyyymt BRA½!
SvaraRaderaicanthelptoknowit.blogg.se
Nu börjar det likna ngt det är såhär det ska se ut ;)
SvaraRadera